Moeller 042235 Marine Battery Box Handle
By Moeller
By Moeller
| Part # | 042235 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Made In | Taiwan |
| Shipping Wt | 3 lb |
$32.49 US
Free Shipping to the Lower 48 US States
(See all shipping options in cart)
17 in stock(See all shipping options in cart)


Pay in 4 interest-free payments with 

Product Description
Moeller 042235 Marine Battery Box Handle.
Details
Details
- Note: Handle Only
- Fits: Most grouped 27 and 31 Series battery boxes
$32.49 US
Free Shipping to the Lower 48 US States
(See all shipping options in cart)
17 in stock(See all shipping options in cart)


Pay in 4 interest-free payments with 

Product Specifics
| Brand | Moeller |
|---|---|
| Made In | Taiwan |
| Item Weight | 0.89 lb |
| Manufacturer | Dometic |
| Part # | 042235 |
| Product Type | Battery Handle |
| Shipping Dims | 24" x 12" x 7" |
| Shipping Wt | 3 lb |
| UPC | 739729014073 |
| Warranty | 1 Year |











