Ancor 321325 Heat Shrink Ring Terminal, #8 #10, 25pc
By Ancor
By Ancor
| Part # | 321325 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Made In | United States |
| Shipping Wt | 0.4 lb |
$30.34 US
Free Shipping to the Lower 48 US States
(See all shipping options in cart)
7 in stock(See all shipping options in cart)


Pay in 4 interest-free payments with 

Product Description
New Ancor 321325 Heat Shrink Ring Terminal, #8 #10, 25pc. Ancor heat shrink connectors offer heat activated adhesive built into the sleeve of the heat shrink tubing. When heated, these connectors form a water tight seal and the ultimate vibration and strain relief.
$30.34 US
Free Shipping to the Lower 48 US States
(See all shipping options in cart)
7 in stock(See all shipping options in cart)


Pay in 4 interest-free payments with 

Product Specifics
| Brand | Ancor |
|---|---|
| Made In | United States |
| Item Weight | 0.2 lb |
| Manufacturer | Ancor |
| Part # | 321325 |
| Product Type | Heat Shrink Ring |
| Shipping Dims | 6" x 4" x 3" |
| Shipping Wt | 0.4 lb |
| Size | 25 Piece |
| UPC | 091887986457 |
| Warranty | 1 Year |











