Sea-Dog 401390-1 Surface Mount 180 Degree LED Courtesy Light SeaDog
By Sea-Dog
By Sea-Dog
| Part # | 401390-1 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Made In | Taiwan |
| Shipping Wt | 0.2 lb |
$22.37 US
Free Shipping to the Lower 48 US States
Out of stockNotify when in stock
Product Description
Sea-Dog Line 401390-1 LED surface mount courtesy light/180 degree. Utilizes bright white LED for very low amperage draw and long life. Made from stainless & plastic. Dimensions 1-1/2" x 1/2".
$22.37 US
Free Shipping to the Lower 48 US States
Out of stockNotify when in stock
Product Specifics
| Brand | Sea-Dog |
|---|---|
| Color | White |
| Made In | Taiwan |
| Item Weight | 0.08 lb |
| Manufacturer | Sea-Dog Line |
| Part # | 401390-1 |
| Product Type | LED Courtesy Light |
| Shipping Dims | 6" x 4" x 3" |
| Shipping Wt | 0.2 lb |
| Size | 1-1/2" x 1/2" |
| UPC | 035514403306 |
| Warranty | 1 Year |











