Jabsco 37064-0000 Marine Electric Toilet Motor Kit 12V DC (For 37010 Series)
By Jabsco
By Jabsco
| Part # | 37064-0000 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Made In | Mexico |
| Shipping Wt | 5 lb |
$200.31 US
Free Shipping to the Lower 48 US States
(See all shipping options in cart)
10 in stock(See all shipping options in cart)


Pay in 4 interest-free payments with 

Product Description
New Jabsco replacement electric motor for Jabsco 37010 series electric boat toilets. Part number 37064-0000 (motor part number 74001-2460). Runs on 12V DC. Includes new motor cover. Genuine original equipment Jabsco.
$200.31 US
Free Shipping to the Lower 48 US States
(See all shipping options in cart)
10 in stock(See all shipping options in cart)


Pay in 4 interest-free payments with 

Product Specifics
| Brand | Jabsco |
|---|---|
| Made In | Mexico |
| Item Weight | 4.38 lb |
| Manufacturer | Xylem |
| Model | Jabsco 37064-0000 |
| Part # | 37064-0000 |
| Product Type | Electric Toilet Motor Kit |
| Shipping Dims | 11" x 10" x 5" |
| Shipping Wt | 5 lb |
| UPC | 671880032902 |
| Warranty | 1 Year |











